Tibetaanse Armband Waves
Totaal € 19,95 Incl. Btw.
- diameter armband: 6 cm – licht buigbaar
- handgemaakt, vegan
- 925 Sterling Zilver
- op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden
- gratis verzending
Uitverkocht
Breng elegantie en betekenis samen met de prachtige Tibetaanse Armband Waves. Deze stijlvolle bangle is vervaardigd uit hoogwaardig 925 Sterling Zilver en voorzien van een verfijnd ingegraveerd golfpatroon. De golven symboliseren kracht, rust en beweging – perfect voor wie houdt van tijdloze sieraden met karakter.
Dankzij het licht buigbare ontwerp is de armband eenvoudig aan te passen voor een perfecte pasvorm. Draag hem zelf als eyecatcher of geef hem cadeau aan iemand speciaal – succes gegarandeerd!
Voordelen & kenmerken
• Gemaakt van echt 925 Sterling Zilver van hoge kwaliteit
• Elegant gegraveerd golfdesign met luxe uitstraling
• Licht buigbaar – eenvoudig passend te maken om de pols
• Tijdloos en stijlvol, geschikt voor elke gelegenheid
• Perfect als cadeau voor haar
• Comfortabel om dagelijks te dragen
Een bijzonder cadeau
Deze zilveren Tibetaanse armband is ideaal voor verjaardagen, feestdagen, jubilea of gewoon als liefdevol gebaar.
Specificaties
- Naam: Tibetaanse Armband Waves
- Kleur: Zilver
- Materiaal: 925 Sterling Zilver
- Diameter: 6 cm / licht buigbaar
- Hoogte: 9 mm
- Type: Bangle / open armband
- Doelgroep: Dames
Binnen onze collectie vindt je sieraden zoals armbanden en kettingen, veelal handgemaakt van natuurlijke materialen. De sieraden van ons merk Marama verkopen wij wereldwijd, en zijn populair onder dames en heren. Marama betekend licht in Maori. Elk sieraad geeft een lichtpuntje en een extra touch aan je outfit.
Bij Moodadventures shop je armbanden en kettingen vervaardigd van leer, maar ook vegan sieraden gemaakt van bijvoorbeeld edelsteen op stevig koord. Of wat dacht je van een zomerse schelpenarmband? Voor elke gelegenheid is er wel iets moois te vinden.
Geef een schitterende armband of ketting cadeau aan je geliefde voor bijvoorbeeld Valentijnsdag, of verras je moeder met een mooi geschenk op moederdag. Alle sieraden zijn enorm geschikt om cadeau te geven voor een verjaardag, sinterklaas of kerst.
Bij ons vindt je prachtige wikkelarmbanden van verschillende edelstenen zoals jaspis, rozenkwarts en tijgeroog. Deze armbanden beschikken over een verstelbare sluiting dus one size fits all! Elk sieraad is uniek en beschikt over mooie kleurencombinaties. De stoere herenarmbanden worden veelal vervaardigd van leer, maar ook van duurzaam metaal.
Binnen het assortiment van Marama shop je ook prachtige Mala-armbanden met 108 kralen, vervaardigd uit verschillende edelstenen met een kwastje. Een mooi cadeau voor jezelf of iemand anders die houdt van mediteren.
De armbanden en kettingen worden met veel zorg ingepakt in een mooi geschenkdoosje of zakje. Alle sieraden worden gratis verzonden en voor 15.00 besteld, dezelfde dag verstuurd.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.